Kesemen Group Halı ve Koltuk Yıkama | inegöl halı yıkama, inegöl koltuk yıkama, inegöl yorgan yıkama, araba koltuk yıkama, inegöl araba koltuk yıkama, Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Stor Perde Yıkama, Yorgan Battaniye Yıkama,

Yerinde Yıkama

Yerinde Halı Yıkama Konu özellikle yerinde halı yıkama hizmeti olduğunda başka hiçbir firma Chem-Dry gibi yapamaz. Yüksek yatırım yaptığınız ev ve işyerinize kalite katan duvardan duvara halılarınızı en iyi Kesemen Group Halı ve Koltuk Yıkama korur.

Kesemen Group Halı ve Koltuk Yıkama evde yerinde halı yıkama hizmetinde daha derinlemesine, daha sağlıklı bir temizlik için en son teknoloji ekipmanlarını ve eşsiz karbonat formüllü olan doğal patentli solüsyonunu The Natural’i kullanır.

Kesemen Group Halı ve Koltuk Yıkama’nın Sıcak Karbonatlı duvardan duvara sabit yapışkanlı halıfleks halı yıkama yöntemi, ekipmanları ve solüsyonları halı ve kilim enstitüsünden,  Laboratuvarlardan ve birçok kurum ve kuruluştan sertifika kazanmış, En büyük halı üretici fabrikalarından tavsiye mektupları almış, en iyi halı yıkama yöntemi olduğu kabul görmüştür.

Yerinde Halı Yıkama
Yerinde Halı Yıkama Hizmetinde Profesyonellik

Kesemen Group Halı ve Koltuk Yıkama ile duvardan duvara olan halılarınız: Daha Kuru. Daha Temiz. Daha Sağlıklı.

Daha Kuru Yerinde Halı Yıkama:

Kesemen Group Halı ve Koltuk Yıkama ile halılarınız 1-2 saat içerisinde kurur. 1-2 gün sonra değil. Aşırı miktarda su kullanan diğer sıradan buharlı veya şampuanlı halı yıkamacıların aksine Chem-Dry %80 daha az su kullanır. Ev ve işyerinizdeki halınızı yıkandıktan çok kısa bir süre sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yıkanan halıların çok kısa sürede kuruması sayesinde ev veya işletmenizde işler aksamadan devam eder. Örneğin bir otel halısı, cami halısı veya ofis halısı düşünün, Geç kuruyacak bir halıdan dolayı bu mekanları uzun süre kapalı tutamazsınız.

Daha Temiz Yerinde Halı Yıkama:

Kesemen Group Halı ve Koltuk Yıkama halı yıkama işleminde Sıcak Karbonatlamanın gücünü ve son teknoloji ekipmanlarını kullanarak olabilecek en derin temizliği yapar. Kullandığımız patentli ana solüsyonumuz The Natural tıpkı soda gibi milyonlarca köpüren küçük baloncuk çıkarır. Halının fiberlerine ipliklerine kadar nufüs eder ve halıdaki kir ve lekeleri yüzeye iter. Sonrasında güçlü vakumlu ekipmanlarımız ile çeker ve geriye gerçekten derinlemesine temiz bir halı bırakırız. Ayrıca Kesemen Group Halı ve Koltuk Yıkama ile yıkanan halılarınız daha geç kirlenir, çok daha uzun süre temiz kalır. Belli bir yatırım yapıp aldığınız halınızın kullanım ömrünü de uzatırız. Kesemen Group Halı ve Koltuk Yıkama’nın 15 yıldır eşsiz olan yöntemi ile yıkadığı halılar vardır ve halen yepyeni durmaktadır.

Daha Sağlıklı Yerinde Halı Yıkama:

Kesemen Group Halı ve Koltuk Yıkama Patentli Sıcak Karbonatlı halı yıkama yönteminde en gelişmiş ekipmanları ve Doğal olan The Natural solüsyonunu kullandığından geriye yapışkan gibi kir ve lekeleri, bakteriler ve mikropları çeken bir kalıntı bırakmaz. Evde halı yıkama işlemi içerisinde daha az oranda su kullandığından Halıfleks halının alt tabakasının ıslanmasına izin vermez, buda halının altında bakteri, küf, mantar oluşumunu engeller. Küf ve mantarların oluşması için bir halının 4-5 saat ıslak, nemli, rutubetli kalması yeterlidir ve süre içerisinde üreme için yeterli zaman bulurlar. Kesemen Group Halı ve Koltuk Yıkama ile yıkanan halılar sadece 1-2 saat içerisinde kurur ve sağlıksız unsurların halıda oluşmasını engeller. Çocuklarınız ve Evcil hayvanlarınız için güvenlidir.

Diğer Hizmetler

YILLARIN VERMİŞ OLDUĞU DENEYİM İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYARIZ